Suveülikool

Suveülikooli kogemuslugu – Heleriin

Toome sinuni põneva kogemusloo juba 2017 aasta Suveülikoolist tuule tiibadesse saanud Heleriinist:

Hei, mina olen Heleriin! Programmeerimise juurde viis mind otsustamatus, mis ei aidanud mul ülikoolides pakutavate erialade vahel valida.

Lõpuks langes kaalukauss IT kasuks, sest see tundus mõistlik ning kohusetundlik valik. Nüüd olen ma kolmanda kursuse informaatikatudeng TTÜ-s ning Java nooremarendaja Net Groupis.

Oma peamiseks hobiks loen praegusel hetkel väitlemist, lisaks sellele tegelen joonistamisega. Ma ei oska öelda, kas suvalistele paberitele sodimine on hobi, aga mõnikord paluvad teised mul ka midagi korralikumat paberile panna. Juhul, kui aega jääb üle, mängin vahel ka halvasti kitarri.

Mis ajendas sind Net Groupi Suveülikooliga liituma?

Suveülikooli soovitas mulle soojalt mu sõber Mart, kes juba töötas Net Groupis ning oli ka ise kunagi Suveülikoolis käinud.

Mida uut õpetas sulle Suveülikool?
Suveülikoolis sain käe valgeks .NET arenduses, millega ma polnud varem ei koolis ega ka vabal ajal kokku puutunud. Lisaks sellele sai kuulda palju põnevaid lugusid, mida Net Groupi töötajad tundide ajal rääkisid, ning sain rohkem aimu selle kohta, milline on töö sellises ettevõttes nagu Net Group.

Kirjelda mõnda eredamat või toredamat seika Suveülikoolist
Kõige toredamaks pidasin Suveülikooli juures just seda, et sai küsida palju küsimusi selle kohta, milline näeb näiteks välja ühe tüüpilise arendaja, analüütiku või testija tööpäev – või kuidas toimub suhtlus klientidega ning kuidas töö tegemine Net Groupis välja näeb. Kõik juhendajad olid äärmiselt sõbralikud ning altid vastama kõigile küsimustele, mis Suveülikoolis osalejatel tekkisid.

Soovitan, sest kaotada pole midagi. Uued sõbrad, kasulik kogemus ja võimalus tööd saada.

Kandideeri julgelt ja kohtume Suveülikoolis!