Blog

EST: Suveülikool 2018 – pilguheit teoorianädalasse

Tänavuse Suveülikooli teoorianädal on jõudnud lõpusirgele. Suveülikool toimus sel aastal juunikuu eelviimasel nädalal ning oli suunatud tulevastele andekatele arendajatele ja testijatele.

Net Groupi Suveülikooli pääses 12 noort, kes keskendusid teoorianädala jooksul erinevatele teemadele, alustades projektijuhtimisest ja analüüsist ning lõpetades Java, .NET ja testimisega.

 

Mis on Suveülikooli eesmärk?

Net Groupi Suveülikool pakub noortele võimalust panna end proovile reaalses ettevõttes ja õppida oma ala spetsialistide käe all. Sel aastal otsisime enda ridadesse tulevasi arendajaid ja testijaid, kellega jätkata vastastikusel sobivusel pikaajalist koostööd.

Teravaid pliiatseid ei saa kunagi olla liiga palju – meil on igal aastal rõõm tervitada uusi praktikante ja suurem osa Suveülikooli lõpetanutest töötab Net Groupis tänaseni.

 

 

 

Mida uut pakkus Suveülikooli teoorianädal sel aastal?

Sel korral üllatas Suveülikool läbiva teemaga, milleks oli SmoothIT. Tudengid said panna teoorianädala jooksul kogutud teadmised proovile smuutibaari rakenduse loomisega. Lahendust tutvustati koogireedel ja ühtlasi teoorianädala lõpuüritusel.

Lisaks uuele ja põnevale teemapüstitusele, said Suveülikooli osalejad võtta osa traditsioonilisest pannkoogihommikust ja koogireedest.

 

 

Mis edasi?

Põneva ja hariva teoorianädala lõpetuseks andsime tudengitele iseseisva ülesande, mille lahenduste põhjal otsustatakse, kes jätkavad praktikat suve lõpuni.

Suveülikooli teoorianädala lõpuüritusel saadud tagasiside tudengitelt oli väga positiivne. Meil on hea meel, et osalejad said uusi kasulikke teadmisi ning nautisid nädalat Net Groupis.

Soovime tudengitele palju edu ja teravat meelt iseseisva ülesande lahendamisel ning ootame neid praktikat jätkama!

Suveülikooli kohta leiad rohkem informatsiooni varemavaldatud blogipostitusest.

Ole kursis värskete uudistega ja hoia pilk peal Net Groupi Facebooki leheküljel.